Široki Brijeg domaćin tradicionalne Cheerleading večeri

Cheerleading Večer Hrvatskog cheerleading kluba Široki bit će održana u nedjelju, 22. lipnja u Parku širokobrijeških branitelja s početkom u 19:00 sati.

Iz kluba su ponosno istaknuli da je Cheerleading Večer prepoznata od Olimpijskog odbora BiH, te je uključena u Europski tjedan sporta, što je prvi put da je jedan cheerleading događaj uključen u jednu od najvećih sportskih inicijativa.

U sklopu ove tradicionalne večeri, u kojoj sudjeluje osam klubova, posjetitelje i ljubitelje ovoga sporta očekuju cheerleading izazovi, nastup cheerleading reprezentacije BiH te cheerleading tombola.

Cheerleading Večer organizira se uz podršku Olimpijskog odbora BiH, Europskog povjerenstva za sport i Ministarstva civilnih poslova BiH.

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli HCK Široki (@hck_siroki)

(www.jabuka.tv)



Komentiraj:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.