Nogometaši Posušja poraženi su od FK Famos Vojkovići 2:4 (0:0) u susretu osmine finala Kupa BiH igranom u nedjelju na stadionu Branislav Lubura.
Nakon ekipe HNK Kruševo koja je jučer izborila četvrtfinale, iznenađenje je Posušanima priredio prvoligaš iz RS-a koji je bio bolji u izvođenju jedanaesteraca.
Regularni dio utakmice završen je bez pogodaka, a Famos je slavio nakon što je mladi vratar Stjepić obranio udarce Karla Kamenara i Dominika Begića.
Momčad iz Vojkovića će u četvrtfinalu igrati protiv boljeg iz dvoboja Borca i Čelika.
(www.jabuka.tv | Foto: FK Famos)
Bravo Posušje.Bolje tako nego bez ikakva cilja i isplativosti nastavit to takmičenje.Pun pogodak uprave a oni najAtucaniji će sad udarit po treneru i igračima.
Hahah kad izgubis logicno da ces prebacit na tu stranu priče! Pa sto nisu ispali odmah??? Kako god bruka i sramota ispast od konobara.Amen
jado jadni najjadniji sto mozes bit.. zasto onda uopce igraju, nek odma istupe i iz lige odma prebacujes pricu haha
Ko je god gleda utakmicu vidio je…Igrali su da prodju al su popusili na penale.. sramota!!!!
Sramotno za jednu ekipu ispasti od ovakvih levata
Famose Famose eto Posušja tamo se…
Sa tim komentarom u 17:10 ne zovi nekog normalna da je jada već upitaj nekog koliko si zatucan i jadan.Neka ti kaze ortvoreno jer si turbo zatucan lik.To pokazujes sa svojim komentarima godinama u nazad.
A šta kaže?Ko je god gleda vidio je da su igrali da prodju.Jadan bi ti svit bio da ima takvi shvatanja još kao ti.
.Da su oni željeli proć a ispali od ovakvi onda bi Karačic odma produžio kući i nebi se vraćao u Posuśje.Sta Posušje ima tražit u kupu i izlagat se trpsku pa putovati u banja luku.Zato ne zovi nekoga jadom vec se upitaj koliko si jadan.Da nije tog borca u kupu onda bi mozda dobri ljudi i klubovi pogurali široki.Mislim da Velez prekrizuje ovu sezonu u da je glavni fokus zavrsetak tribine i stvaranje ekipe za iducu sezonu.Manijace nisi dostojan da se raspravlja sa tobom a to jada prišij na celo nekome tko te nije da ne kažem šta.Nwm9gu virovat da uopće ima netko ovako zaostao u razmišljanju.
Karačić je poznat pi tome da igra jadno na strani.Koju god ekipu je vodio on je takav.To da nemogu proć niželigaša je očigledno naredba uprave da se odustane od kupa.To je usto da nk široki ode u brotnjo i izgubi utakmicu.Jeli sarajevo proslu sezonu odustalo i ispalo od čelika.Svako malo normalan shvata da je to nemoguće samo se nadje 1 ograničen i umjesto da sebe zove jadom,zove drugoga.Zato tupane medju ljude i nauči nešto.Neće ti internet nit ijedan medij kazatj istinu kao Strucno Vidjenje.Medijima je pisao da mazu oči ludjacim ali ludjaka je sve manje.
Za 19:29, bolesniče,tebi triba hitno pomoć ,i šta baljezgaš mutko mutavi neuki ,ispali ste vod seoske ekipa kao što ste sami ,adio žalim druga , treća liga laku z,gasi svitlo to je istina i žali ulupani milijuna i dovodit talibane je dno dna ,imamo ih tri
tako je
mrs na koridu di vam je i misto seljacine
23:29!!,Liječi se,nije za tebe pisanje komentara.Bolestan si.Provjeri uvjeri se.Posušje nije željelo prolaz.Istina.Igrali su sa 20%,!.Na liječenje.Ćovik je u pravu,a sebe bolesna sam žali.Sve točno.