Posušje pobijedilo Velež i izašlo iz zone ispadanja, kiša znatno otežala igru

Nogometaši Posušja pobijedili su Velež 2:0 u utakmici 26. kola Wwin lige BiH igranoj u četvrtak na Mokrom Docu u Posušju.

Utakmica se zbog kiše igrala u jako teškim uvjetima na vodom natopljenom terenu.

Najprije je Frantz Pierrot u 4. minuti nakon kornera zatresao mrežu Posušja, no nakon duže provjere VAR-a pogodak je ipak poništen.

Posušje je zatim povelo u 21. minuti. Ologo je pokušao vratiti loptu Ribiću, no zaboravio je da je teren pod vodom, a lopta je stala na 25 metara od gola. Boban je sve pratio i bez problema svladao golmana Veleža.

Već u 25. minuti Kobiljar precizno centrira s desne strane, a Pavković glavom pogađa za 2:0.

Unatoč nekoliko prilika s obe strane, rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao, a Posušje je tako osvojilo jako bitna tri boda u borbi za ostanak u ligi.

Posušje je sada na osmom mjestu s 28 bodova te se nalazi van zone ispadanja. Velež je šesti s 34 boda.

Standings provided by Sofascore

(www.jabuka.tv | Foto: HŠK Posušje)



18 komentara

  • Vicina podružnica. Spremi Bilbiju i pripremi da mogu dati četnicima iz BL. Odavno je Possusssssje, Borčeva sigurica

  • Kiša pomogla bravo kiša,za Grude,ma nisi ti iz Gruda ti si lažnjak, Grude i Posušje mlađa braća Širokog Briga

    • Ovo pišu realni ljudi koji poznaju nogomet u BiH i vide ono sto je svima jasno i svi znaju da je rjesena utakmica

  • Posušje dobije veleža a Široki da nemože ??? Trebali veći dokaz daje utakmica Širokog protiv veleža prodata i namještena. To svako razuman i stručan u nogometna dešavanja vidi i prepoznaje samo onaj mentalno retardirani imbecil što sebe naziva stručnjakom nemože skontati zbog svojih poremećaja u razvoju

  • Hrvatski klubovi (s izuzetkom Zrinjskog) su očito u talovima s Veležom.
    Gotovo sve pobjede su ovi cigani ostvarili protiv hr klubova, mimo toga dvije od čega jednu krađom Radnika.
    Sramota za hr klubove. Onda se nađu pacijenti pa seru o Zrinjskom, Beusu, itd. Zrinjski jedini ne pušta cigane.

  • Za 10:48 i većinske njegove bolesne komentare.Liječi see Bolesnik.Koliko si do sad uputnica dobio od kad je osnovan portal.Za Liječenja si Manijače.Shvati to.Ne spominji normalna čovika Teški Bolesniče.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.