Općina Čitluk donijela je Odluku o dodjeli novčane nagrade dobitnicima rektorovih i dekanovih nagrada u akademskoj 2023./2024. godini.
Odlukom se dodjeljuje osam nagrada dobitnicima dekanovih i rektorovih nagrada s područja općine Čitluk.
Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja/oglasa za dodjelu novčane pomoći i nagrada studentima, sačinilo je listu studenata koji su ostvarili pravo na nagrade, a u navedenoj akademskoj godini dvoje studenata dobitnici su rektorove nagrade, dok je šest studenata ostvarilo pravo na temelju dekanove nagrade.
Filip Kozina i Gabrijela Dugandžić dobitnici su nagrade za rektorovu nagradu, a Marija Glamuzina, Ana Šego, Gabrijela Šakota, Iva Petrović, Marija-Magdalena Juka i Matej Pinjuh dekanove nagrade.
Dobitnicima rektorove nagrade Općina Čitluk dodijelit će nagradu u iznosu od 1.000,00 KM, dok će dobitnike dekanove nagrade biti nagrađeni s 500,00 KM.
HNŽ: Studenti tvrde da su stipendije smanjene, evo što su nam rekli iz Ministarstva
(www.jabuka.tv)
Mafija
Mafija HDZ a
Samo prezimena čitaj i sve je svakome jasno