Josipa Granić 15-godišnjakinja je iz Ljubuškog koja se u ranom djetinjstvu zaljubila u nogomet.
Ova talentirana djevojčica ispričala je kako je nogomet krenula trenirati 2019. godine s djevojčicama, ali taj se klub raspao jer nije bilo dovoljno djevojčica, pa je nastavila trenirati s dječacima u NK Ljubuški.
Ja sam nogomet krenula igrati od ranih dana. Oko mene su svi igrali nogomet i velike su bile mogućnosti da i ja zavolim nogomet. Uvijek sam bila s loptom i tako sam nastavila igrati nogomet, govori Josipa.
Obitelj i roditelji su joj puna podrška. Treninge imam tri puta tjedno, a ako nemamo utakmice onda i četiri. Treninzi traju 90 minuta, dodaje Josipa.
Josipa kaže kako je u muškom društvu prihvaćena i od prvog dana se uklopila u ekipu. Cijelu priču o Josipi pogledajte u prilogu PRO TV-a:
(www.jabuka.tv)
Bravoo