Natječaj za posao: iForm zapošljava u Širokom Brijegu

iForm Široki Brijeg raspisuje natječaj za sljedeće radno mjesto:

– Asistent u logistici, otpremi i prijemu

Opis radnog mjesta:

  • fakturiranje i organizacija otpreme robe i kontakti s kupcima
  • Organizacija nabave robe i komunikacija sa dobavljačima
  • Prijem i kontrola dokumentacije
  • Organizacija službenih putovanja i sastanaka za članove uprave
  • Upravljanje standardom IATF
  • Opći administrativni poslovi

Nudimo Vam:

  1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
  2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
  3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera ili tehničkog smjera
  • Komunikativnost, organizacijske sposobnosti, sposobnost prezentacije
  • Odlično poznavanje MS Office alata,
  • Poznavanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu (minimalno B1)
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije

Lokacija: Široki Brijeg

Broj izvršitelja: 1

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected] ili web stranice https://iform-tools.com/posao/

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj ostaje otvoren do 15. prosinca 2019. godine

*PR članak