Natječaj za posao: Ataco zapošljava u Širokom Brijegu

ataco logo široki brijeg
ATACO – Trgovina i zastupanje d.o.o. Mostar je kompanija koja se u BiH bavi trgovinom i distribucijom proizvoda svjetski renomiranih proizvođača raspisuje natječaj za dva radna mjesta.

Pravnik(m/ž)

Ataco za potrebe sektora Korporativnih aktivnosti  namjerava zaposliti Pravnika s mjestom rada u Širokom Brijegu.

Uvjeti:

  • Završen pravni fakultet (300 ECTS)
  • Poželjno radno iskustvo na pravnim poslovima
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Aktivno znanje Ms Offica
  • Vozačku dozvolu B kategorije

Ako ste pouzdana i odgovorna osoba, spremna na dinamičan, timski rad i zajedničko postizanje ciljeva, mi ćemo vam pružiti priliku za profesionalni i osobni razvoj kao i  napredovanje u modernom poslovnom okruženju.

Uz prijavu za natječaj potrebno je priložiti: životopis i motivacijsko pismo, presliku osobne, dokaz o stečenoj stručnoj spremi. Prijave na natječaj s traženom dokumentacijom dostavljaju se na adresu Obilazna cesta 25, Široki Brijeg 88220 osobno,poštom ili mailom na [email protected] s naznakom „Pravnik“.

Dospjelu dokumentaciju ne vraćamo.

Natječaj je otvoren do 20.07.2019.

Financijski knjigovođa(m/ž)

Vrsta zaposlenja:

  • 1 izvršitelj – Stalni radni odnos
  • 1 izvršitelj – Zamjena odsutnog djelatnika 6 mjeseci

Opis posla:

  • Kontiranje i knjiženje knjigovodstvene dokumentacije
  • Sudjelovanje u pripremi PDV prijave
  • Usklađivanje robnog i financijskog knjigovodstva
  • Poznavanje propisa iz područja računovodstva

Vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Uvjeti:

  • SSS, VŠS ili VSS ekonomskog smjera (financije i računovodstvo)
  • Radno iskustvo na računovodstvenim poslovima
  • Aktivno poznavanje Ms Office-a

Kompetencije:

  • Točnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost
  • Motiviranost za rad
  • Sposobnost za timski rad

Prijave na natječaj s traženom dokumentacijom dostavljaju se na adresu Ulica pobijenih franjevaca br. 11, 88220 Široki Brijeg, osobno, poštom ili mailom na [email protected]  s naznakom „Financijski knjigovođa“.

Budite dio tima Ataco!

*PR