Nameks raspisao natječaj za radna mjesta u Nam-pek-u

Za potrebe maloprodaje „Nam-pek“ na Trnu, Široki Brijeg

NAMEKS d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za slijedeće radno mjesto:

  • Trgovac (m/ž) – više izvršitelja

Opis posla:

  • Rad na blagajni
  • Izlaganje robe te briga o rokovima, cjenovnom označavanju i popunjenosti polica
  • Kontrola kvalitete i svježine proizvoda prema zadanim uputama
  • Usluživanja kupaca i pomaganje pri izboru

Uvjeti:

  • SSS
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost u radu, samostalnost, pouzdanost, predanost i točnost u poslu
  • Visoka razina motivacije za posao
  • Spremnost na timski rad

Uz prijavu za natječaj potrebno je dostaviti sljedeće:

  • Životopis
  • Dokaz o stručnoj spremi
  • Eventualno mišljenje prethodnog poslodavca

Zainteresirani svoje prijave sa traženim dokumentima trebaju dostaviti na e-mail adresu: [email protected]

ili putem pošte na:

Nameks d.o.o.

Fra Dominika Mandića br. 19

88220 Široki Brijeg

Natječaj ostaje otvoren do 24.09.2017.

(www.jabuka.tv)