Modrić stigao do 23. trofeja u karijeri

Luka Modrić i njegova momčad Real Madrid osvojili su naslov u Copi del Rey nakon pobjede od 2:1 nad Osasunom u finalu.

Pobjedničke golove zabio je Rodrygo, prvi u drugoj minuti utakmice, dok je drugi stigao u 70. minuti. Osasuna je uspjela izjednačiti u 58. minuti preko Torra, ali to nije bilo dovoljno za zaustavljanje Realovog napada. Hrvatski senator Luka Modrić ušao je u igru u 82. minuti, dok je Ante Budimir igrao do 70. minute.

Ovo je Modrićev 23. trofej u karijeri, čime se sve više približava rekordu svog suigrača Marcela, koji ima 25 osvojenih trofeja za Real Madrid.

Unatoč ozljedi koju je doživio prije samo 11 dana, Modrić se oporavio i pokazao se u odličnoj formi.

Njegov doprinos pobjedi u finalu potvrđuje njegovu vrijednost i važnost za klub.