Bivši reprezentativac Bosne i Hercegovine, Haris Medunjanin, ponovno će nositi dres BiH, ali ovog puta u mininogometnoj reprezentaciji.
Tim povodom, uručen mu je dres s brojem 10. Medunjanin je izrazio sreću i čast zbog povratka u reprezentaciju, zahvalivši Elvinu i Ervinu Blaževiću na ukazanom povjerenju.
Njegov povratak dodatno jača mininogometnu reprezentaciju BiH, koja se priprema za nadolazeće Svjetsko prvenstvo u Azerbejdžanu, zakazano od 21. svibnja do 1. lipnja 2025.
Na spisku izbornika Samira Mekića za ovo prvenstvo nalaze se brojna poznata imena poput Zebe, Rustemovića, Stanića, Bekrića, Štilića, Ibričića, Cocalića i Zukanovića, što obećava sjajan nastup na svjetskoj sceni, piše Klix.ba.
Haris Medunjanin je tijekom svoje karijere nastupao 60 puta za A reprezentaciju BiH, a jedan od njegovih najznačajnijih trenutaka bio je nastup na Svjetskom prvenstvu 2014. godine u Brazilu, gdje je odigrao prvu povijesnu utakmicu protiv Argentine.
Nakon završetka igračke karijere u ljeto 2024. u španjolskom Castellonu, Medunjanin je prešao na trenersku poziciju kao pomoćni trener u istom klubu.
Povratak Harisa Medunjanina u mininogometnu reprezentaciju BiH dodatno podiže očekivanja pred nadolazeće Svjetsko prvenstvo, a navijači s nestrpljenjem iščekuju njegove nastupe u dresu s brojem 10.
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.
(www.jabuka.tv)