Ljubuški domaćin “Foruma održivog turizma ŽZH 2024”

„Forum održivog turizma Županije Zapadnohercegovačke 2024“ održat će se u petak, 20. prosinca 2024. godine u 11:00 sati u Hotelu Bigeste u Ljubuškom.

Forum održivog turizma organizira se u okviru projekta „RomansWineDanube“, kojeg provodi Ured Vlade Županije Zapadnohercegovačke za europske integracije, a financira se kroz INTERREG DANUBE 2021-2027 program. Domaćini Foruma su Grad Ljubuški i Turistička zajednica Grada Ljubuškog.

Foto: Ured Vlade ŽZH za europske integracije

Forum održivog turizma okupit će ključne dionike turizma, stručnjake i organizacije koje se bave održivim turizmom iz Hercegovine, kao i predstavnike javnog sektora. Bit će to prilika za razmjenu znanja, iskustava i mogućnosti financiranja održivog turizma. Također, Forum pruža jedinstvenu priliku za umrežavanje i povezivanje, a nakon radnog dijela događanja planiramo je i ugodno druženje, priopćeno je iz Ureda Vlade ŽZH za europske integracije.

(www.jabuka.tv)



1 komentar

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.