Kvalifikacije za Euro U-21: BiH povela pa na kraju izgubila od Slovenije

Mlada reprezentacija (U-21) Bosne i Hercegovine poražena je na startu kvalifikacija za Europsko prvenstvo od Slovenije rezultatom 2:1 u susretu igranom u četvrtak navečer na sarajevskoj Grbavici.

Bristrić je na otvorenju drugog dijela nagovijestio dobre stvari opasnim udarcem koji je pogodio vanjski dio mreže, da bi već u 53. minuti napadač Olimpije spustio jednu dugu loptu i snažnim udarcem, uz pomoć obrane gostiju, pogodio mrežu Slovenije 1:0.

Slovenci nisu zaslužili po prikazanom prije pogotka BiH izgubiti utakmicu, a do poravnanja su stigli u 68. minuti, kada je Kahvić ispucao loptu nakon ubačaja samo do Begića. Ovaj je preciznim udarcem matirao nemoćnog Šahinovića.

Primljeni gol izazvao je konfuziju u redovima BiH, a to se najbolje vidjelo u 72. minuti, kada je Cipot pogodio za preokret Slovenije.

Ovim porazom BiH si je već sad jako otežala put na Euro s obzirom da će samo pobjednik skupine izboriti plasman na završni turnir. Uz Sloveniju i BiH, u skupini su još Austrija, Cipar. Francuska.

(www.jabuka.tv)



1 komentar

  • Hahahaha protiv jodlera s’ triglava, Alpski Srba. “BiH” Titin eksperiment, danas protektorat (kolonija) “velesila” i ludaska kosulja nametnuta na Hrvate od veleizdajnika. Gdje tu moze uopce biti u bilo kojom segmentu napredak, i za koga?.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.