Šef stručnoga stožera NK Široki Brijeg Dean Klafurić čestitao je Sarajevu na osvojenom Kupu BiH, ali i svojim igračima na prikazanom u uzvratnoj utakmici finala Kupa BiH koja je završila 1:1.
Sarajevo je osvojilo Kup BiH zahvaljujući uvjerljivoj pobjedi od 4:0 u prvom dvoboju sa Širokobriježanima na Koševu.
Čestitke Sarajevu na osvojenom Kupu, ali isto tako čestitam svojim igračima na današnjoj utakmici. Osvajač Kupa odlučen je u prvoj utakmici, a ako gledamo samo večerašnju utakmicu – bili smo bliže pobjedi, izjavio je Klafurić.
Trener Širokobriježana istaknuo je da su domaći odigrali jako dobro napadački od prve minute.
Znali smo da je bio visok poraz u prvoj utakmici i da je potrebna baš Božja pomoć da bismo mi danas slavili u konačnici, ali mi smo to pokušali. Dali smo sve od sebe i zbog toga čestitam svojim igračima na trudu, zalaganju i mislim da smo pokazali još jednom da igramo dobar nogomet, napadački, da znamo što želimo i da su moji igrači hrabri i teže igri i nadigravanju. Žao mi je samo što smo ušli u taj prvi susret previše impresionirani, međutim naš sam ulazak u finale je veliki uspjeh. Zahvalni smo da smo mogli igrati u finalu Kupa i ovu drugu utakmicu pred našim navijačima, kazao je nakon utakmice šef stručnoga stožera Dean Klafurić.
Široki nije uspio ostvariti zadatak, FK Sarajevo osvojio Kup BiH
(www.jabuka.tv)
Ljudi legende dva kluba iznose pehar i naša legenda Danijel Bajkuša 🤣🤣🤣. Pere Ivić je za njega institucija, Bajkuša legenda kluba 🤣🤣🤣.
Zasto specijalna policija tuce, cipelari jednog od navijača Skripara.?
Za trenera i članove uprave.Možda vi ne znate.Nk.Široki igra najjači rang bh nogometa.Nismo u federalnoj ligi.To govorim za iduću sezonu.Trenutni igrački roster je za borbu za sam vrh federalne lige.Razlika federalne i najjače bh lige je kao razlika smarta i nekog boljeg golfa.Misli se prije svega na brzinuTo sve govori da vam treba najmanje 15 novih igrača dostojnih najače bh lige..Realno da reanije nemože biti..