iForm raspisao natječaj za više radnih mjesta

Zbog povećanja obujma poslovanja tvrtka iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta:

Radno mjesto radnik na održavanju (M) – 1 izvršitelj

Opis radnog mjesta radnik na održavanju :

  • Rad na održavanju strojeva i alata
  • Otklanjanje kvarova na strojevima
  • Preventivni pregledi i popravke strojeva i opreme
  • Planiranje otklanjanja kvarova u suradnji sa voditeljem odjela
  • Izvještavanje voditelja odjela o uočenim kvarovima
  • Briga o troškovima u segmentu održavanja
  • Suradnja s ostalim odjelima

Uvjeti:

  • VSS / SSS elektrotehničkog ili strojarskog smjera
  • Obvezno radno iskustvo na poslovima održavanja proizvodnih strojeva
  • Spremnost za rad u smjenama
  • Sklonost timskom i samostalnom radu;
  • Proaktivnost
  • Fleksibilnost

Radno mjesto operater na presi (M/Ž)– više izvršitelja

Opis radnog mjesta operater na presi :

  • Rad na presi za štancanje
  • Detaljno čitanje radnog naloga
  • Detaljno popunjavanje popratne dokumentacije uz radni nalog
  • Kontrola odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;
  • Razno mjerenje odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;
  • Siguran i precizan rad na presi;

Uvjeti:

  • SSS strojarskog smjera
  • Dobro tehničko razumijevanje;
  • Preciznost i pedantnost u radu;
  • Sposobnost čitanja tehničkih crteža i dokumentacije;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima će biti uvaženo kao prednost pri odabiru kandidata

Radno mjesto  – radnik na pranju i pakiranju komada (M/Ž) – više izvršitelja

Opis radnog mjesta radnik na pranju i pakiranju komada

  • Pranje i pakiranje komada – ručno i linijski
  • Vizualna kontrola odštancanih komada uz popunjavanje popratne dokumentacije;

Uvjeti:

  • SSS

Nudimo Vam:

  1. Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
  2. Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja
  3. Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju

Lokacija: Široki Brijeg

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti isključivo na e-mail: [email protected] sa naznakom za koje radno mjesto se prijavljuju.

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren do 31. svibnja 2023. godine.

*Sponzorirani članak