U 5. kolu Košarkaškog prvenstva BiH, najelitnijeg košarkaškog natjecanja u državi, HKK Mostar je u nedjelju nadigrao Promo iz Donjeg Vakufa i ostvario prvu povijesnu pobjedu rezultatom 90:69.
Pred gotovo 500 gledatelja u dvorani na Bijelom Brijegu, Mostar su predvodili fantastični Brett Thompson, Vranić, Blackshear i borbeni Jugovac, dok je F. Božić izdanak škole košarke Pepi sport – prethodnika HKK Mostar prelomio utakmicu trojkom 2 minute prije kraja utakmice.
Svoj debi na utakmici imao je i 16-godišnji Ante Raspudić također izdanak omladinske škole. Mostar je najmlađa i sigurno najjeftinija ekipa u Premier ligi, ali večeras se to nije moglo primijetiti na terenu jer su momci fantastičnom borbenošću pokazali da mogu i žele.
(www.jabuka.tv)
Što mostarci hvale svoje, a onaj trojac koji je donio rezultat u 3/4 ne spominju jazavci…
koji 500 daj molim te