U okviru 21. kola Košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine, u Mostaru se u subotu igra hercegovački derbi između HKK Mostar i HKK Široki.
Pomoćni trener košarkaša Mostara, Nedjeljko Zelenika, najavio je utakmicu za službenu stranicu kluba:
Očekujemo hercegovački derbi protiv vrhunske ekipe Širokog. Pokušat ćemo promovirati igrače naše razvojne ekipe i odigrati jednu kvalitetnu utakmicu. Pozivam navijače da nas podrže, kazao je Zelenika.
S druge strane, košarkaši Širokog u ovaj susret ulaze nakon teško izborene pobjede protiv Ilirije u četvrtom kolu ABA 2 lige. Nakon te utakmice, trener Marijan Bagarić i Josip Bilinovac kratko su najavili susret u Mostaru.
Sigurno da neće biti lako. Mi smo Široki, moramo doći tamo sa stavom da samo pobjeda dolazi u obzir, kazao je Bagarić.
Bilinovac je dodao:
Sigurno jak ritam iza nas. Nadam se da će nam ova pobjeda dati dodatno samopouzdanje i da ćemo nastaviti pozitivan niz te ostvariti zacrtane ciljeve, dodao je Bilinovac.
Utakmica između Mostara i Širokog igra se u subotu s početkom u 20:05 sati u dvorani na Bijelom Brijegu. Izravan prijenos možete gledati na Radioteleviziji Herceg-Bosne.
(www.jabuka.tv)
Ovo bi trebalo zabranit igrat s ovim amaterima.. samo ce se netko ozljedit bezveze, odakle Mostara u košarci
ČOVIĆU DRAGANE TI IM TREBAS DRAGANE DA IM KUPIS BODOVE BODOVE SA PECARE…