Herceg Sport osvojio međunarodni turnir u Banjoj Luci

Mladi nogometaši širokobriješke Škole nogometa Herceg Sport, rođeni 2012. godine, osvojili su prvo mjesto na turniru Banja Luka Youth Winter Cup održanom proteklog vikenda u Banjoj Luci.

Na međunarodnog turniru sudjelovalo je 50 momčadi iz BiH, Srbije i Crne Gore.

Herceg Sport je u polufinalu turnira pobjedio FK Rudar Prijedor (4-2), da bi u finalu bio bolji od domaće ekipe Borac Banja Luka (2-0)

Sreća, uzbuđenost traje već par dana, očekujući turnir, putovanje.Vrhunac je došao u nedjelju u velikoj dvorani u Banjoj Luci.

Tako mali dječaci, rastrčani po cijeloj dvorani, velika želja, borbenost, dovela ih je do finala, gdje su smireno kao veliki igrači preskočili i zadnju prepreku i došli do 1- mjesta.

Teško je ukratko opisati sve dojmove s turnira. Odigrali smo veliki broj utakmica s renomiranim protivnicima iz cijele regije. Ovaj turnir bio je ogromno iskustvo kako za djecu tako i za naše trenere. Druženje, upoznavanje s ekipama i trenerima, odlična zabava i fantastični uvjeti u Banjoj Luci.

Turniri nisu samo natjecanje i rivalstvo već sklapanje novih i jačanje postojećih prijateljstava. Novo iskustvo koje će vjerojatno našim mališanima biti urezano u pamćenje za cijeli život, izjavili su za portal Jabuka.tv voditelji škole nogometa Herceg Sport.