Dinamo oborio rekord u broju članova

Dinamo je objavio da je dosegao brojku od 50 tisuća članova u 2024. godini.

Samim tim je oboren i dosadašnji rekord iz 1982. godine, kada je maksimirski klub imao 42 tisuće članova u sezoni u kojoj je prvi put nakon 24 godine postao prvak Jugoslavije.

Vaša podrška, naša je snaga! Nastavimo rasti zajedno, poručili su iz Dinama.

Uz ovu vijest, Dinamo je objavio i da su rasprodane sve ulaznice za gostovanje kod Salzburga u srijedu u trećem kolu Lige prvaka. Hrvatski prvak je od Austrijanaca dobio 1.500 ulaznica za Red Bull Arenu, koja može primiti 30 tisuća gledatelja.

Podsjetimo, Dinamo je u prva dva kola Lige prvaka osvojio jedan bod. Prvo je teško poražen na gostovanju kod Bayerna (9:2), a u drugom kolu na Maksimiru odigrao 2:2 s Monacom u utakmici u kojoj je bio vrlo blizu pobjede. Salzburg, pak, i dalje ne zna za bod.

Dinamo objavom o ulaznicama izazvao bijes navijača

(www.jabuka.tv | Foto: Marko Lukunić / Pixsell)



9 komentara

  • Haha sad se broje članovi??? Još dosta pure pojesti za uhvatit 124 tisuće! A da nismo jadni ko šta jesmo i bez naslova 20 godina imali bi 500 tisuća sigurno! Blijeda kopija! HZV

  • Moraju se javit ovi s juga odmah sa svojim članovma..Ovo je članak o Dinamu i njegovih 50 000 članova koji velika većina ima poveznicu s Dinamom..Nas ne zanimaju vaši članovi da ih ima i 500 tisuća,ionako su produkt raznih akcija po trgovinama popustima po Splitu,Dalmacji,stotine terenskih akcija učlanjivanja svake babe,diteta po svakom selu itd.Dinamo da napravi terenske akcije van Zagreba osobito po Slavoniji,Lici,Hercegovini,Bosni itd. bez problema bi imao još tri puta ovoliko članova i premašio vas..Ovo su više manje online članovi,nešto od povjerenika,a u vas 50 % članova se niti nezna učlanit online jer se radi o babama,didovima,djeci koji većina i nezna da su članovi..Ali što reći o klubu koji uzme milion od največeg rivala,da su dali u humanitarne svrhe svaka čast,ovako su sve rekli o sebi i licemjerstvu ..

  • Pošto ih ima puno u Srbiji onda se naš Dinamo ne bi okoristio ali zato vi otiđite tamo jer postoji HAJDUK VELJKO pa pokupite članove jer bio Hajduk Veljko ili Hajduk Tito (Split) na ISO ti ga dođe,petokraka🇻🇳je tu🤪🤪🤘🤘

    • Andrijića Šimić i Mijat Tomić pozdravljaju Marka Belinića!🛠️⚒️🇰🇵🇰🇵🇰🇵🇷🇸🇷🇸🇷🇸

  • Jedan te isti polupismeni lik koji piše 100 komentara o poveznici komunizma i Dinama je tipični primjer iskompleksiranog navijača tuge s juga,,Zaboravlja da se zvijezda s dresa njegovog kluba vidjela iz svemira,,Treba ga i razumit živi okružen s većinom dinamovaca koji su mu nabili komplekse,a valjda ga i mali klinci šprdaju s fritulama i njegovim klubom..Tako to biva kad navijaš za klub koji je postao mjerilo vremenske jedinice kad je zadnji put bio prvak hahahhahahhaha….

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.