Ćorić: Neću se sekirati ako budemo kao na zadnjim utakmicama

Nogometaši Željezničara u derbiju 13. kola WWin lige BiH u nedjelju (13:00 sati) na Grbavici dočekuju ekipu Veleža.

Željezničar se nalazi u dobroj formi, a pobjeda u prošlom kolu u gostima protiv Širokog ekipi je dala dodatni vjetar u leđa. Sada na Grbavicu dolazi Velež, koji se također nalazi u uzlaznoj formi te u Željezničaru očekuju težak susret, ali vjeruju u pobjedu.

U nedjelju nas čeka utakmica protiv Veleža, ekipe koja je zadnje dvije-tri utakmice pokazala svoju kvalitetu i digla se na svim razinama. Imao sam ih priliku gledati, u svakoj liniji imaju kvalitetne igrače. Radi se o kompaktnoj ekipa, trener ih je digao na jednu višu razinu što se vidjelo u posljednjim utakmicama. No, sve ekipe respektiramo, ali igramo kući i samo me zanima kakvi ćemo mi biti. Ako budemo na razini proteklih utakmica, ne sekiram se i vjerujem da ćemo uz podršku publike doći do tri boda, izjavio je trener Željezničara Denis Ćorić na konferenciji za novinare.

Naglašava da je Željezničar favorit s kim god igra na Grbavici, da ne bježe ni sada od te uloge što i tablica pokazuje, ali još jednom da očekuje izuzetno težak posao.

Kada je u pitanju igrački kadar, istaknuo je da je momčad dosta rovita, nekoliko igača je izvan stroja pa tako, osim Lauševića i Cavnića koji neće biti tu do kraja polusezone, za utakmicu s Veležom neće konkurirati Hiroš i Mirčevski, pod znakom pitanja je Karjašević kao i Boljević.

Nogometni karneval: Četiri derbija u danu

No, Ćorića raduje povratak Radinovića s kojim je ekipa, kako kaže, dobila na širini, a u Sarajevo se vratio i Al Jaber koji će također biti u konkurenciji.

Dosta igrača je rovito i nadam se da ćemo kroz dva treninga nači najboljih 11 i u nedjelju uz pomoć navijača doći do tri boda. Pokušat ću prije svega najzdravije poslati na teren. Kada je u pitanju Al Jaber, proveo je četiri dana u Saudijskoj Arabiji, i kada uzmete put koliko je ostavio traga, sigurno da se od njega mogu očekivati oscilacije u igri. Razgovarao sam s njim, čist je u glavi i spreman je za konkurenciju i vjerujem da će biti pravi, dodao je Ćorić.

Susret Željezničar – Velež igra se u nedjelju na stadionu Grbavica od 13:00 sati.

Željezničar nakon 12 kola zauzima četvrto mjesto na tabeli, dok je Velež sedmi.

(Fena)



4 komentara

  • Velez ima trenera koji te može izradit.Poštujem tvoj rad i jako mi se svidja,ali ako želiš pobjediti onda trebaš praviti neke taktičke promjene što do sada on nije vidio.Bez obzira na toliku bodovnu prednost Velez je jedini koji vas može stići.Ja bi volio da pobjedi Velež i njima i dajem prednost.Da pobjedi Velez bilo bi mi krivo samo zbog tebe a njihovog trenera ne obozavam.

  • Ćoriću ništa protiv tebe ali upućeni znaju zašto je tvoj klub uopće u Premier ligi , daje sve regularno i daje ovo ozbiljna liga nebi igrali ove sezone u ovom rangu. Zato uživaj jer vam je nariktano da možete biti tu gdje ste.

  • Kad bi ovi ošinuti 19:23 i 19:57 prestao komentirati onda uopće nebi bilo komentara na portal.Čuj upućeni znaju.Koja odvaljena suha galeba ibgti.Sreća da ovo nitko ne čita inače svi bi voljeli viditi tko si takav jadan

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.