Ćorić: Ne bojim se situacije u kojoj se nalazimo, vjerujem u ove momke

Iza NK Široki Brijeg je nekoliko burnih dana.

Nakon ispadanja u Europskoj ligi od Kairata, uslijedio je poraz u prvom kolu Premijer lige BiH od Čelika što je rezultiralo ostavkom trenera Goce Sedloskog.

Uprava je u potrazi za novim trenerom, a momčad će na utakmici drugog kola Premijer lige BiH protiv Slobode u Tuzli voditi Denis Ćorić.

Iako su posljednji rezultati malo poljuljali atmosferu u momčadi, ne treba odmah sve proglasiti crnim, treba se okrenuti pozitivnim stvarima. Činjenica je kako smo se dosta ispromašivali u prethodne tri utakmice, a protivnik je kažnjavao svaku našu pogrešku. Naš je najveći problem igra u zadnjoj trećini protivnika. Na tome moramo najviše raditi, sigurno neće biti lako, jer ništa nije na tipku, kazao je Ćorić nakon sinoćnjeg treninga.

Ne bojim se izazova i situacije u kojoj se nalazimo. Meni je čast i zadovoljstvo trenirati seniorsku momčad svoga matičnog kluba i kluba u kojem sam proveo najljepše godine svoje karijere. Smatram kako sam dovoljno iskusan za ovaj posao. Vjerujem u sebe i svoje kvalitete, vjerujem u ovaj stručni stožer i momke koje imam na raspolaganju.

Hrabro ćemo se postaviti, želimo atmosferu podignuti na višu razinu i vratiti povjerenje naših navijača. Siguran sam kako ćemo se ponovno zajedno radovati. Idemo u Tuzlu započeti pozitivan niz, dodao je Ćorić koji treći put postaje ”vatrogasac”.

(www.jabuka.tv)



21 komentar

  • Ajde Denise samo hrabro, usudi se napraviti par promjena u sastavu, pokaži im da nitko nije nedodirljiv. Da se mene osobno pita na klupi bi mi sigurno završio Babić i to idućih nekoliko utakmica zbog ponašanja nakon utakmice s Čelikom. Isto tako Bagarića bih malo ohladio zbog onih zicera, Jurić isto tako ( koliko god imao simpatije prema njemu) ona situacija 1-1 pred kraj nije smio fulati, ono pravi napadači sanjaju. Franjić isto klupa, Joja Barišić odavno nije za prvih 11. Zaigrati s bržim motoričnijim igračima koji se nameću. Sastav ovaj Zlomislić na golu, obrana Cipetić, Matić, Kovačić, Kvesić. Vezni red: Enin, Stanić ( ne znam kakva je situacija s Marićem je li se oporavio od ozljede) polušpica Zvone Vukoja. Krila Dino desno, lijevo Jurilj, a ovaj put bez klasičnog napadača, znači Jovića kao središnjeg i to je to. Hrabro pa šta bude, obrana slobode je troma, pa bi s ovim brzancima mogli nešto izvući. Sretno!

    • Onda TI bez centra ko ce spustati lopte nemoze po jednim promasaima sve na klupu to se tako ne radi. Doce sve na svoje.

  • Cao Pepe Guardiola, nisam znao da i ti pratiš NK Široki Brijeg i da si odlučio dati svoj neizmjerno koristan savjet našem kolektivu, Hvala ti !!!

  • Ne mislim da sam Guardiola, niti neki velik stručnjak, ali opet solidno se kužim u nogomet, pratim Široki više od 20 godina, trenutno nam ne ide dobro, treba nam radikalan zaokret i oko upravljanja i na terenu. A zaokret se ne pravi nekim kozmetičkim promjenama. Iznio sam samo mišljenje na koje svatko ima pravo, nisam nikog uvrijedio, a ne očekujem da će to bilo tko uvažiti. Ajmo redom šta sam promjene napravio Barišić uz dužno poštovanje prema njemu ne može biti u bilo kojoj kombinaciji ispred Kvese. Dino kad nam je igrao na krilu uvijek je znao nešto donijeti, i više nego na beku, a uostalom doveli smo ovog Cipetića, ne čini se loš zašto mu ne dati priliku? Što se tiče Babića, onakvo ponašanje je nedopustivo i ako klub drži do sebe treba mu dati do znanja da on nije iznad navijača. S druge strane imaš domaćeg Zvonu Vukoju, evo što je god do sad odigrao nije bilo nimalo loše, a sigurno bi svaku utakmicu ginuo za Široki, pa korisnije mi je gurati njega nego Babića i Franjić a koji će birati utakmice kad im se igra kad ne….treća stvar napadači, tu nema neke velike filozofije njihov osnovni posao je uz doprinos u kreaciji igre, agresivnosti prema obrani, davanje golova. Naši napadači ne daju golove, znači nešto treba mijenjati, Jovića smo doveli kao pojačanje, u Zrinjskom je više pokazivao kao špica nego krilo, zašto ne oprobati u Tuzli s njime? Možemo ih kontrama razbiti…ali eto svi se boje radikalnih promjena pa ni ja ne očekujem da će se išta od ovoga ostvariti, ali imam pravo iznijeti mišljenje 😉

  • slažem se sa nk neke promjene trebaju jer obrana nam je šuplja matić spor kovačić nula probati sa cipetićem lijeva stranna vištica nije loše odigro protiv veleža mašić protiv želje .uostalom trpili smo košarkaše možemo i nogometaše samo treba malo hrabrosti ostaviti ćoru i dati mu vjetar uledja

  • Ja sam iz Sirokog i svaku utakmicu pratim otkad sam dijete i svaki put se veselim kad pobjede i tugujem kad izgube. Ne podnosim komentare “stručnjaka” koji nisu najbolji ni u svojoj kuci sto se nogometa tice a najpametniji kad se komentira. Nikad nisam komentar nijedan ostavio sto se tice nogometa i Sirokog. Al evo iskreno uz sve lose sto se dogadja, uz losu formu nasih ja bih prvo krenuo od golmana. Decka uopce ne poznam i zelim mu da jednog dana brani za Real. Al brate dragi Bilobrk je za njega Buffon! Ovo kazem jer napadate sve po redu a nitko nije spomenuo njegove reakcije, znam da je mlad al po meni nije ni blizu za prvi sastav.

  • Puna podrska nasem Denisu, koji je uvijek tu kada treba. Treba ga pustit par utakmica, a ne prema jednoj prosudjivati, je li dobar ili ne. Ja vjerujem da ce se pokazat kao pravi lider, i ostat na klupi kao glavni trener. Jer, dosta nam je “otpadaka” od trenera u klubu, koji ne mogu da uspiju u nijednoj zemlji u regiji, i onda bi kao ozivljavali karijeru kod nas. Dajte nasem covjeku, koji ce srcem i predano voditi tim. Samo jako!

  • Možemo mi dovesti bilo kojeg trenera, ali nećemo uspjeti. Naime trener je limitiran izborom igrača koje ne bira on nego netko drugi iz kluba jednostavno kaže da netko mora igrati, a onda je trenerov zadatak da od te zadane ekipe nešto napravi. Posljedica je loša igra i loši rezultati i na kraju neka Pedro visi, a u nas Pedro je trener. Sada tražimo opet krivca na pogrešnoj strani, a on nam je tako blizu jer sjedi u strukturama kluba. Razmislite malo pa ćete vidjeti da je to baš tako i nikako drukčije.

  • Tako je u pravu ste idemo toj slobodi.U pravu ste večernja utakmica i mislim da na tom tušnju nećemo dobit tuš.Što se tiče ekipe momci su trenirali i idemo na pobjedu.Bit će teška utakmica zato što oni napadaju.Napadaju i preko bokova i radi se o kvalitetnoj ekipi.Bože moj mi smo široki i idemo na pobjedu.Tako je u pravu ste oni su dobili jedan radnik koji je jedva ispao od te trnave a znamo ko je ta trnava jedna velika slovačka ekipa.Idemo korak po korak i idemo na pobjedu.Mi smo široki i idemo na pobjedu.Noge su teške i postavit ćemo se plitko.

  • Gledaj idemo u tu tuzlu,toj slobodi,na taj tušanj igrati tu utakmicu i pokušati doć do tog rezultata.Bit će teško noge su teške ali bože moj mi smo široki i idemo na pobjedu.Tako je večernja je utakmica i idemo na pobjedu jer smo mi široki.

  • Tako je u pravu ste.Svakako da je čast igrati protiv ekipe koja je pobjedila u prošlom kolu jedan radnik.Znamo ko je radnik oni su u trnavi do zadnje minute imali prolaz protiv jedne trnave a svi znamo ko je trnava.Velika ekipa koja je igrala tu grupnu faze te europske lige.Radnik je njima pariorao a tog radnika je pobjedila sloboda onda znamo o kakvoj se ekipi radi.Gledaj nemamo šta izgubit idemo u tu tuzlu na taj tušanj i pokušati primiti što manje golova.Gledaj nebi ja sad o sastavu mi smo široki i idemo na pobjedu i protiv jedne slobode.Tako je u pravu ste oni napadaju i bit će teška utakmica.Mi ćemo se postaviti plitko i idemo na pobjedu.

  • Svaka cast coviku ko coviku.al o zadnji put kad je otisa sablic govorio si kako si ti borac ne bojis se nicek pa zeljo dosa na pecaru i uvalio ti trcu

  • Koja faca kakva priča.pa bolan kad nešto govoriš pred kamerama i za javnost smiri se.Nemoj mahat glavom i vrtit se dok ti se postavlja pitanje.Toliko si napet kao da ćeš eksplodirat.antipatičan si za kameru i za poslušat šta pričaš.Nemoj se brate pojavljivati pred kamerama ionako nam je klub seljački a ti ćeš ga dovest kao grande-super seljački.

  • Za anonimca 18:26 ,ja sam za Denisa Ćorića da bude trener našeg voljenog Širokog ,ali mora poraditi na komunikaciji ,treba biti gospodin i smireniji “ispeci pa reci”i ne podilaziti protivniku hvaliti tuđe a nw svoje ,brzoplet je nek malo poradi natom inače je ok

  • Svi što stavljate Alena Jurilja u neke prve planove, trebate se dobro zapitati. Jedini trener dostojan izazova seniora u klubu je Kara, šef omladinskog pogona, no naravno ne zanima ga ova streljana i stresna pozicija.

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.