Bubalo: Bolji smo od Radnika i to ćemo potvrditi na terenu

Nakon što su u nedjelju nogometaši Širokog Brijega upisali prvu ovosezonsku gostujuću pobjedu u prvenstvu protiv bijeljinskog Radnika, momčad s Pecare isti protivnik na istom stadionu očekuje ove srijede u osmini finala Kupa BiH.

Utakmicu je za službene klupske stranice najavio pomoćni trener Širokobriježana Stanko Bubalo.

Nakon kvalitetnih priprema i jačanja zajedništva u Vukovaru kući smo svladali Rudar, a onda slavili i na neugodnom gostovanju kod Radnika. Sada imamo priliku nastaviti uspješan niz protiv istog suparnika i izboriti prolaz među osam najboljih u Kupu BiH. Očekuje nas mnogo drugačija utakmica od nedjeljne. Domaći su promijenili trenera i to bi mogao biti pozitivan šok za njih. Sigurno će biti zahtjevna utakmica, istaknuo je Bubalo.

Osvrnuo se i na kadrovsku križaljku Širokobriježana za ovu utakmicu, a stožer Širokog najviše brine teža ozljeda vrlo pouzdanog veznjaka Zvonimira Begića.

Mnogo će nam nedostajati ozlijeđeni Begić, koji je važan kotačić u našem veznom redu. Ipak, s druge strane, vraćaju nam se Mujan i Llanos. Bolja smo momčad i to ćemo potvrditi na terenu. Vjerujem kako ćemo sutra slaviti i pjevajući krenuti kući, rekao je Bubalo.

Utakmica u Bijeljini igra se u srijedu u 14:30 minuta, a kako neslužbeno doznajemo za ovu utakmicu bit će osiguran video prijenos na službenoj stranici NK Široki Brijeg.

Glavni sudac na utakmici bit će Danijel Bojo iz Kiseljaka.

Medić: Radnik će nam se pokušati osvetiti

Ivanković: Očekujem drugačiju utakmicu u Kupu

(www.jabuka.tv)



Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.