BiH na Pecari dočekuje Estoniju

Ženska juniorska (U-19) nogometna reprezentacija BiH u petak (14:30 sati) na Pecari u Širokom Brijegu dočekuje Estoniju u 2. kolu skupine B6 kvalifikacija za EURO 2022.

Zmajice se u prvom kolu na stadionu Pod Bijelim Brijegom u Mostaru s nevjerojatnih 13:0 pobijedile Armeniju.

Izabranice Dragana Jevtića sada čeka sraz protiv reprezentacije koja je poražena 2:0 od Crne Gore u prvom kolu.

Na Pecari će još 25. listopada (14:30 sati) igrati Armenija i Estonija dok će BiH istog dana u isto vrijeme igrati u Mostaru protiv Crne Gore.

Juniorke BiH ponizile Armeniju u Mostaru

(www.jabuka.tv)



6 komentara

    • Široki da al zmajice kao i zmajevi mi nisu ni u srcu ni u glavi ko voli nek izvoli i nemoraš nekoga nagovarati da mu budu zmajice budu u srcu ako nisu i prestanite nagovaranja da se navija za nekoga npr za bih isti ste ko vakcinaši

Komentiraj:

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.