Ataco d.o.o. raspisuje natječaj za radno mjesto

ataco logo široki brijeg
Ataco, trgovina i zastupanje d.o.o. Mostar je tvrtka koja se u BiH bavi trgovinom i distribucijom proizvoda svjetski renomiranih proizvođača, raspisuje natječaj za radno mjesto:

Suradnik u odjelu ljudskih resursa (M/Ž)

Opis radnog mjesta:

  • Provođenje selekcijskog procesa ( objava oglasa, testiranje kandidata, provođenje intervjua, pisanje izvještaja, administriranje selekcijskog procesa i baze kandidata)
  • Koordiniranje i sudjelovanje u procesu uvođenja u posao, te podrška pri provođenju mentorskih programa
  • Radno-pravni administrativni poslovi u odjelu ljudskih resursa
  • Sudjelovanje u praćenju radne uspješnosti
  • Ispitivanje zadovoljstva i motivacije zaposlenika
  • Osmišljavanje i vođenje internih radionica
  • Sudjeluje u svim ostalim procesima iz domena odjela Ljudskih resursa

Potrebni uvjeti :

  • Poželjno radno iskustvo u području ljudskih potencijala
  • Visoka stručna sprema (ekonomija-smjer menadžmenta/ ljudskih potencijala, područje organizacijske psihologije ili pravo)
  • Poznavanje metoda upravljanja ljudskim resursima
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Inicijativa, spremnost na timski rad, fleksibilnost, komunikativnost
  • Spremnost na mobilnost i putovanja
  • Izraženu etičnost i moralnost
  • Želja za napretkom i osobnim razvojem
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresirani kandidati se mogu prijaviti na e-mail adresu : [email protected], s naznakom ”Suradnik u ljudskim resursima’”.

Natječaj ostaje otvoren do 31. srpnja 2022. godine.

*Sponzorirani članak