Ždrijebom održanim u Cimu određene su skupine nove sezone Lige mjesnih zajednica Grada Mostara, u kojoj će nastupiti 21 momčad.
Nova sezona Lige mjesnih zajednica Grada Mostara počinje 20. srpnja, a utakmice skupine faze igrat će se na igralištu kod Osnovne škole Cim.
Na ždrijebu održanom u Cimu prvo su izvučeni nositelji skupina, odnosno momčadi koje su prošle sezone izborile plasman u polufinale natjecanja.
Ove sezone prijavila se ukupno 21 momčad, što je čini jednom od najmasovnijih u povijesti natjecanja.
Skupina A
- Avenija
- Rudnik
- Cim
- Jasenica
- Centar 2 II
Skupina B
- Rodoč
- Bijeli Brijeg
- Bijeli Brijeg II
- Miljkovići
- Ulog/Brod
Skupina C
- Centar 2
- Žito
- Kruševo
- Polog
- Bijelo Polje
Skupina D
- Ilići
- Balinovac
- Rondo II
- Rondo – Avenija JZ
- Ortiješ
- Orlac/Raštani
Nakon završetka utakmica po skupinama natjecanje će se preseliti na igralište kod Desete osnovne škole, gdje će se igrati nokaut-faza.
Uz seniorsko natjecanje, i ove će se godine održati turnir za mlađe igrače.
(www.jabuka.tv)


Vidila žaba da se konji potkivaju pa i ona bi,evto je to,Široki je pionir turnira malog nogometa u zadnjih35 godina,prije mod . kiše su bile najače u bivšoj Jugoslaviji,a nakon promjena Hrvatski Široki vje broj jedan,laku noć 👍