Dvije ženske osobe ozlijeđene su u prometnoj nesreći koja se u srijedu ujutro dogodila u Ljubuškom. U sudaru na magistralnoj cesti M-6 nastala je i veća materijalna šteta.
Nesreća se dogodila u 06:26 sati u Vitinskoj ulici. Sudjelovale su vozačice M. P. (1964.) i N. S. R. (1985.), obje iz Ljubuškog, upravljajući vozilima marke Volkswagen Golf, potvrdio je za portal Jabuka.tv glasnogovornik Uprave policije MUP-a ŽZH Marko Banožić.
Očevid su na mjestu događaja izvršili policijski službenici PU Ljubuški.
Policija poduzima sve potrebne mjere i radnje sukladno Zakonu o sigurnosti prometa na cestama u ŽZH, potvrđeno je iz MUP-a ŽZH.
(www.jabuka.tv)

