Rekordan odaziv u Tomislavgradu: Veliko zanimanje za 7. međunarodnu kobasijadu

Čak 274 uzorka iz regije stižu na ocjenjivanje u Tomislavgrad u sklopu 7. međunarodne kobasijade.

Ovaj stručno-gastronomski skup, koji iz godine u godinu privlači sve veću pozornost javnosti, svoj će vrhunac doživjeti 7. veljače na završnoj večeri u salonu “Gospodar prstenova“.

Velik broj pristiglih uzoraka iz BiH i inozemstva potvrđuje međunarodni značaj manifestacije, a najboljima će na svečanoj večeri biti uručene plakete.

Ulaznice za ovaj događaj, koji objedinjuje tradiciju i vrhunsku gastronomiju, dostupne su do 4. veljače po cijeni od 80 KM.

Najava: 7. Međunarodna kobasijada u Tomislavgradu

(www.jabuka.tv | Foto: Mandino-selo.com)





6 komentara

  • Bome su im ulaznice skupe ako je to za narod koji bi to rado vidio ili je to za one koji će izlagati svoje suhomesnate proizvode.

  • Slažem se da je u Gene super. Na toj kobasijadi u Tomislavgradu je stolica baš, baš priskupa, ali zar narod ima para.

Komentiraj: