Nogometaši Hajduka pobijedili su Istru 1961 na Poljudu s 2-1 u 1. kolu HNL-a. Utakmica je počela s 50 minuta zakašnjenja zbog nevremena u Splitu.
Strijelac vodećeg pogotka za Splićane bio je Yassine Benrahou, a postigao ga je iz kaznenog udarca na kraju prvog poluvremena, u četvrtoj minuti sučeve nadoknade.
Istra je izjednačila u 48. minuti golom Smaila Prevljaka, a pobjedu Hajduku donio je Fran Karačić golom u 85. minuti.
Na Poljudu nestalo struje, a s tribina se prolomilo: “Za dom spremni!”
Aktualni prvaci Hrvatske, nogometaši Rijeke, pobjednički su otvorili sezonu u kojoj će braniti naslov, a pred svojim su navijačima u nedjelju svladali koprivnički Slaven Belupo s 2-0, piše HRT.
(www.jabuka.tv | Foto: Robert Matić / Hajduk.hr)
Krasna igra Hajduka,vidi se Garcijina ruka🤪💪još da malo počnu više padati na dvadesetak metara od gola onda bi i sudac TOVARIĆ 🙊🤧 iz čista mira mogao dosuditi još dva tri penala z fudbalski klub PENALKO IZ SPLITA. Mašinerija radi punom parom ali neće bit dovoljno,možda za još jednu FRITULU ali sa ovakvom ekipom i ona je upitna🖐️👺👺
Pozdravlja te Marko Belinic iz partizanske maksimirske sume,ponosan je na tebe Nemanja
Počelo je ko I lani, ovakvi golovi u zadnjim minutama, ali kad sreća napusti vidit ćeš zvižduka s tribina