Željko Komšić od danas predsjedavajući Predsjedništva BiH

Od danas je dužnost predsjedatelja Predsjedništva Bosne i Hercegovine preuzeo Željko Komšić, član Predsjedništva iz reda hrvatskog naroda.

Komšić će ovu funkciju obnašati u narednih osam mjeseci, sukladno ustaljenom principu rotacije.

U prethodnom mandatu, tu je poziciju obavljala Željka Cvijanović, članica Predsjedništva iz reda srpskog naroda.

Kako je priopćeno iz Predsjedništva BiH, rotacija se provodi na temelju članka V. stavka (2) točke b. Ustava Bosne i Hercegovine, u skladu s člankom 5. stavkom (2) Poslovnika o radu Predsjedništva BiH.

(Fena | Foto: Armin Durgut/Pixsell)





15 komentara

  • Pokvareni i bezobrazni muslimani podvalili svojim glasovima Hrvatima ovog pijanduru i nesposobnjakovica
    Nikakvog više posla ne treba imati sa muslimanima
    Zgadili su mi se za cijeli život, poturcena gamad nisu ljudi .

  • Šta očekivati od muslimana iz BIH nego podvale,otimanja,laganje
    Ljigavijeg i bezobraznijeg naroda nema na cijelom svijetu.
    Dobit će i oni jednoga dana svoga “komsica “.

  • Ide k tome da se razdijeli na tri dijela
    Jedva čekam, pa nek muslimani u svom dijelu biraju komsica doživotno

  • Šta ste navalili na njega,pa ko da su vam ovi bolji što ih birate proteklih 30 godina,opskrbili svoju praunučad a sve veliki Hrvati.

    • Čuj vodi ga kući,pa vodi ti Dragana,meni se j..e za obojicu,isti su,gledaju samo interes,debili glasaju za takve!

  • Mahšala prcjedniče evo nama Hrvatima boljitka i napredka u narednih 8 mjeseci. Juuuuuupi. Sa radosti te čekamo u Z. Mostaru,Čitluku,Širokom,Posušju,Čapljini i svim Hrvatskim mjestima diljem HRHB. Gdje god navrneš i sa hajrom i dođeš maksuz Maksuzija te čeka pa u to ime živio.

Komentiraj: