Filipinka se sama porodila na otoku Korčuli, nakon čega je novorođenče stavila u košaru i ostavila ga pokraj kuće u kojoj je smještena.
O događaju je izvijestila Slobodna Dalmacija, a isti je potvrdio i ravnatelj Zavoda za hitnu medicinu Dubrovačko-neretvanske županije Luka Lulić, naglasivši da su timovi hitne pomoći Ispostave Korčula te večeri intervenirali i zbog novorođenčeta i zbog žene.
Novorođenče je helikopterom prevezeno u KBC Split, a ženska osoba vozilom Hitne pomoći u pratnji liječnika prebačena je u Opću bolnicu Dubrovnik, rekao je Lulić.
Navodno ima muža i dijete na Filipinima
Slobodna Dalmacija neslužbeno doznaje da Filipinka već dvije godine legalno boravi i radi na Korčuli. Rodila je u nedjelju, a nakon što je dijete napustila, navodno se tri puta vraćala na to mjesto provjeravajući kako je beba.
Trudnoću je krila i od poslodavca i od cimera. Slobodna Dalmacija piše da je dijete rođeno zdravo i da se trenutačno nalazi pod liječničkom skrbi u splitskoj bolnici. Majka se navodno nalazi na psihijatrijskom odjelu dubrovačke bolnice, a upućeni tvrde da namjerava preuzeti skrb nad djetetom čim se stanje razjasni.
Izvori tvrde kako je otac također Filipinac, ali da se ne radi o suprugu Filipinke. Filipinka navodno ima muža i dijete na Filipinima.
(www.jabuka.tv | Foto: Ilustracija/Hrvoje Jelavic/PIXSELL)
a majku ti milu😂
Pocelo je.. pomalo!