Akcija dobrovoljnog darivanja krvi za djelatnike tvrtke Planet u Posušju održana je u utorak 3. lipnja u prostorijama tvrtke.
Akciji je pristupilo 26 darivatelja, a prikupljene su 24 doze krvi – dragocjen doprinos u trenucima kada su zalihe krvi prijeko potrebne.
Akciju je organizirao Crveni križ Posušje u suradnji s Transfuzijskim centrom SKB-a Mostar i tvrtkom Planet doo.
Bila je to sedma ovogodišnja akcija darivanja krvi na području općine Posušje te 21. akcija u 2025. godini na području Županije Zapadnohercegovačke.
Zahvaljujemo svim darivateljima koji su odlučili izdvojiti vrijeme za ovaj humani čin i pomoći onima kojima je pomoć najpotrebnija, objavili su iz Crvenog križa Županije Zapadnohercegovačke.
Cjelokupan raspored lipanjskih akcija darivanja krvi možete pogledati na linku ispod.
(www.jabuka.tv | Foto: Crveni križ ŽZH)