NK Široki Brijeg u polufinalu Kupa BiH igrat će protiv FK Željezničar, a komentar nakon održanog ždrijeba dao je Božo Musa, branič Širokog Brijega.
Musa je istaknuo da se radi o ozbiljnom i kvalitetnom protivniku za koji će se Široki adekvatno pripremiti.
Željezničar je jedna kvalitetna ekipa, a naše utakmice s njima uvijek su bile neizvjesne. Poštujemo svakoga, borit ćemo se do samoga kraja, a ja duboko vjerujem u kvalitetu koju posjeduje naša momčad i siguran sam da ćemo se, zajedno sa stručnim stožerom, odlično pripremiti za te dvije utakmice, kazao je Božo Musa, dodajući da vjeruje u mogućnost borbe za trofej Kupa.
Nadam se da ćemo uz podršku naših vjernih navijača na kraju mi biti ti koji ćemo slaviti prolazak u finale kako bismo bili u prilici nakon šest godina igrati utakmicu za trofej, kazao je Musa.
Prve utakmice polufinala Kupa BiH igraju se 2. travnja, a uzvrati su na rasporedu 16. travnja.
NK Široki Brijeg prvu će utakmicu igrati kao domaćin na Pecari, a 16. travnja ide u goste na Grbavicu.
Finale Kupa BiH na rasporedu je 7. i 14. svibnja.
(www.jabuka.tv)
Športski je nadati se… ali nije športski izmaknuti se da Borac postigne pogodak.
9:57
Ma, oni su jedan od brojnih klubova čijim je Upravama naređeno da ne talasaju protiv Vice. Pusti Borcu, dobit ćeš poguranac negdje drugo. Isto već godinama rade Željo, Radnik, Posušje i Velež (oni povremeno kmeče ali je protiv Vice otkako su makli starog predsjednika).
Pričaju protiv Beusa a on je 2007. bio suspendiran kada se Zrinjskog kralo a to su radili Mijo Jelić i Iljo Dominiković. No, Beus je snalažljiv; on se postavio u stilu “ hoćete prljavo, idemo i mi” i bolje pliva u tim vodama nego Mirvić npr…. ali i oni nadolaze. Uglavnom, Zrinjski i Sarajevo moraju biti puno jači i lukaviji da bi završili ispred Borca u ovim okolnostima.
Gospoda Beus, Šulenta i ostatak Uprave znaju svoj posao i zato nas Vico ne voli ali respektira. Malo sutra oni vole Zrinjskog; pa, oduzeli su nam zastave u BL dok na Pecari nesmetano pjevaju o Kosovu.
Za ljacmu i Markan,ti si iša spodoba Dario smrčenjaci,pa čovječe bolesni radiš li išta korisno i svaki članak o Širokom toliko si brz da pljuješ po Širokom je jadno ,ti imaš veliki kompleks Širokog i baš te žalim,i hebavali te tvoj yu zrinja,borac i kosovo
Ljudi putuju, pričaju, primjećuju stvari. Ovo je odobreno na Pecari:
https://m.youtube.com/watch?v=OWff7Bgnwiw&pp=ygUTTGVzaW5hcmkgc3BvcnRzcG9ydA%3D%3D
Pa, uživaj
Koji bolesnik trebaš bit pa da pišeš da je Široki pustio borcu koji je najmanje duplo jača ekipa…Jadan ti ograničen i bolestan.Opsjednut si širokim umjesto da se pobrineš o svom mentalnom zaostatku koji je ogroman.
Za Markan,momče Široki gradi ,radi sam sebi super stadion,super dvorana nov.kamp kakvog nema od Beča do Atene,kod nas se radi,dobro rađa,Boga moli i svoj narod se voli,solidno živi ,a mala Yuga ,torbari neradnici i Žuganje,trošenje federalnog proračunskog novca,vi bi “kruva bez motike”
kompleksi su yebena stvar..a Široki je u svemu ali baš svemu miljama ispred ovoga Yu klubića iz zap.dijela mostara
Klafurić teži nadigravanju ali protiv nekih ekipa treba biti pragmatičniji. Sablić je znao pripremiti te knock-out utakmice i odigrati taktički pametno.
Ako gojanac bude branio a ne Pulja, nema prolaza
Musa je igrač zadatka. Protiv Veleža mu je prije 3 sezone zadatak bio pokloniti im pogodak koji oni nebi do sutra postigli pa im vratio loptu glavom. Jure Ivanković morao smislit za reći nešto bez smisla da opravdaju puštanje.