Stranka Živi zid promijenila ime

Živi zid mijenja ime u Ključ Hrvatske, odabrano u sklopu rebrendiranja stranke koja će, rekao je njezin čelnik Ivan Vilibor Sinčić, imati iste ciljeve – borbu protiv kriminala i korupcije kako bi Hrvatska postala istinski slobodna i sretna zemlja s jednakim mogućnostima za sve.

Ključno je vrijeme za promjene, trebamo ključni program i ključne ljude, rebrendiramo Živi zid u Ključ Hrvatske jer smatramo da to ime najbolje rezonira s problemima i potrebama ljudi, rekao je Ivan Vilibor Sinčić na konferenciji za novinare.

Po njegovim riječima, Živi zid ispunio je svoj zadatak, nema deložacija, Ovršni zakon je zbog njihova djelovanja mijenjan i politika je počela drugačije funkcionirati.

Potaknuli smo mlade ljude da se aktiviraju, birače da promišljaju o politici na drugi način, približili se narodu i sad je vrijeme da se naše političko i aktivističko djelovanje podigne na višu razinu, ustvrdio je.

Dodao je kako danas ima više nego ikad korupcije i lopovluka i vrijeme je da se to zaključa u prošlost i otključa borba za budućnost.

Proteklih godina smo sazreli, odrasli, stekli iskustva i kontakte u Hrvatskoj i svijetu, ne gasimo Živi zid i ne osnivamo novu stranku, već napredujemo, rastemo i nadograđujemo, istaknuo je.

Goran Kajkić, vijećnik u Vinkovcima rekao je da je na njima da pokažu kako uistinu treba voditi državu, za što imaju spoj mladosti i iskustva, niz kvalitetnih kolega koji na svojim područjima djelovanja ostvaruju rezultate koji su jasno vidljivi građanima.

(www.jabuka.tv)



5 komentara

  • I na kraju proziv jerkića ministra s kočerina. Kako ji nije stid da im nije bilo hdza mebi danas bili ovde di jesu

Komentiraj:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.