Zoran Milanović dao je izjavu u Gospiću, gdje je bio na obilježavanju 29. obljetnice ustrojavanja 9. gardijske brigade “Vukovi” i ustrojavanja Motorizirane bojne Vukovi.
Između dnevnih peripetija u hrvatskoj politici te sukoba s hrvatskim premijerom Andrejom Plenkovićem te ministrom obrane Mariom Banožićem, komentirao je i aktualnoi stanje u BiH, s naglaskom na posljednje izvješće Visokog predstavnika BiH Vijeću sigurnosti UN-a.
Dodik je zadnji problem Bosne i Hercegovine. Kakav je Schmidt? Ne poznajem čovjeka, ali neće izbaciti Dodika tim djetinjastim prijetnjama. Dodik predstavlja srpski narod u BiH, ističe Milanović, prenosi N.
Nisu na rubu sukoba, oni nemaju “leba” da jedu, mogu se samo kestenima gađati. Dodik je ponekad neobuzdan, ali s njim se dogovorimo za 10 minuta, i to ne o podjeli Bosne, poručio je Milanović i dodao:
Imat ćemo nesporazuma, ali hajdemo vidjeti što možemo napraviti u BiH da ostane čitava, kazao je hrvatski predsjednik, dodajući da svaka strana mora imati nekoga kome vjeruje, a s druge strane nekoga kome ne baš potpuno ne vjeruje.
(www.jabuka.tv/Foto: Dino Stanin/Pixsell)
Mozemo se gađat i sa žirevima, a bome i kamenja u Hercegovini ima…
Bravo care, sad mogu lakše zaspat.
Bravo milanovicu!!!!!
Nek vidi narod da je dodik najbolji covik!!!
I on je hercegovac, sta ocete vi?!?!?! Nego mu samo recite hvala!!!!
Zoki odusevljava u zadnje vrijeme. Dobro vice.
Tko pismen i uljuđen može vjerovati liku koji uzastopce truje javni prostor divljačkim i podcjenjivačkim rječnikom, koji manipulira javnost i sugovornike, negira pravomoćne sudske presude, koji vara europsko zakonodavstvo, njemačko pravosuđe, koji je jedno vrijeme eto primoran valjda bio glumiti socijal-demokratu kada mu se formalno bila raspala partija, koji Europu vidi kao “kasu”, i obmanjuje vlastite birače?
Tomu može vjerovati samo polu-pismen proleterijat, ili kako drsko veli nedavno u šumi Brezovici za notorni komunistički ološ koji je pokazao svoju ideologiju kroz poslijeratne zločine ’45, i 90-ih – “braća po oružju”. Nije uopće čudno da se takav lik, i njemu slični, “za 10 minuta” može dogovoriti i sa “izrazitim, uglađenim gospodinom” poznatim i po izrjeku “trebalo ih je sve pobit”.
Moreš pisat šta oćeš ali naši najveći mrzitelji su Muslimani i SDA. Moramo prihvatit realnost a srpska republika je realnost jer nisu dozvolili da ih MZ izmanipulira.
Ti samaratinac meni ličiš na ubačenog talibana ili si domaći izdajnik Minhen bojne. Prije ovo drugo..
Milosrdni Samaritanac je pogodio u sridu.
Zoki direkt u glavu…!
Bravo Samaritanac ,istina velika, i ne pokusavaj dalje objasnjavati, nisu na tvom ” levelu”
Ispade Dodik najveci branitelj hrvatstva u BiH, a njegova politika pobila i protjerala sve hrvate iz RS.