Korisnici će moći prilagoditi podešavanja ukoliko nemaju profil pod nadzorom ili su odjavljeni ili pak žele vidjeti necenzurirane fotografije. Također, filter je dizajniran i za “zamagljivanje” fotografija koje prikazju nasilje.
Googleovi primjeri pokazuju da će postavke cenzuriranja “zamagliti” eksplicitne fotografije, ali ne i tekst i linkove. Postavka filtriranja se odnosi na sve navedeno.
U međuvremenu Google dodaje još jedan “sloj” zaštite ugrađen u password manager na Chromeu i Androidu. Iz tvrtke kažu da će, ako korisnik posjeduje podržano računalo, dobiti opciju zahtijevanja biometrijske autentifikacije prije nego unese sačuvanu lozinku u obrazac.
Napomenuto je i da korisnici mogu koristiti funkciju za “sigurno otkrivanje, kopiranje ili uređivanje lozinki” koje su sačuvali u password manageru bez potrebe za unošenjem glavne lozinke.
Google također povećava zaštitu privatnosti svoje aplikacije i za iOS. Uskoro će se moći zaštititi aplikacija pomoću FaceID-a kako bi se znatiželjni pogledi držali dalje od privatnih podataka.
(www.jabuka.tv)
Celje je slavilo protiv Nafte s uvjerljivih 6:1 u 35. kolu slovenske lige. Širokobriježanin Mario…
Prema jednoj aktualnoj studiji, Nijemci rade znatno manje nego ljudi u većini drugih usporedivih zemalja.…
Osječani su uspjeli i plasirali su se u finale HMNL-a. Nakon što su srušili Torcidu,…
Ishod telefonskog razgovora između Vladimira Putina i Donalda Trumpa teško je protumačiti drugačije nego kao…
[gallery ids="758679,758684,758678,758680,758681,758682,758683"] Renault živi retro. Neki će reći da se u Renaultu muče s kreativnošću,…
"Hvala vam na porukama. Emocije su dio nogometa, ali nisam donio nikakvu odluku niti išta…