Zrinjskom bod protiv Mladosti, lijep pogodak Zlomislića

Nogometaši Zrinjskog odigrali su neodlučeno (1:1) protiv Mladosti u susretu 24. kola Premijer lige BiH igranom u petak na stadionu MGM Farm Arena u Doboju kod Kaknja.

Oba pogotka pala su u završnici prvog poluvremena.

Nedim Hadžić pogodio je glavom u 38. minuti za prednost Mladosti. Radost je kratko trajala jer je u 40. minuti Damir Zlomislić lijepim pogotkom izjednačio na 1:1.

U nastavku susreta igralo se otvoreno na obje strane, a više izglednijih prilika za postizanje pogotka imala je mostarska momčad, no mreže su mirovale.

”Plemići” su u sudačkoj nadoknadi tražili jedanaesterac jer je nakon udarca Nemanje Bilbije lopta pogodila u ruku Azura Mahmića, ali sudac Adis Mulahasanović se nije oglasio.