Zrinjski u genralnoj probi deklasirao Slogu, Travničani posramili “Lavove”

Nogometaši Zrinjskoga u generalnoj probi pred nastavak Premijerlige BiH s visokih 4:0 deklasirali su ambicioznog prvoligaša Slogu iz Siminog Hana.

Haris Handžić je već u 8. minuti doveo Sliškovićevu družinu u vodstvo da bi Nemanja Bilbija nakon kojih pola sata igre udvostručio prednost aktualnog bh prvaka.

Do kraja prvog poluvremena još dva gola u mreži Sloge. Prvo je Slobodan Jakovljević pogodio za 3:0 u 44. minuti, da bi minut kasnije Nemanja Biblija zatresao mrežu za 4:0, što će se ispostaviti kao i konačan rezultat.

Za razliku od Zrinjskoga momčad GOŠK-a nije ni izbliza bila tako uspješna u svojoj generalci pred nastavak Prvenstva. Dapače, domaći “Lavovi” su u Gabeli s 1:0 izgubili od posljednjeplasirane momčadi Prve lige FBiH Travnika, a gol odluke postigao je Nemanja Vidović u 79. minuti susreta.