Zrinjski pobjedom na Koševu probudio nadu za novi naslov

Nogometaši Zrinjskog slavili su na gostovanju kod Sarajeva s rezultatom 0:1 i tako ostali u utrci za novi naslov.

U skromnom prvom poluvremenu nismo vidjeli previše uzbuđenja. Obe ekipe igrale su oprezno, pa smo prvu pravu priliku vidjeli tek u 38. minuti kada je vezni igrač Sarajeva Miloš Stanojević pucao, a vratar gostiju Ivan Brkić odlično obranio.

Početkom drugog poluvremena, točnije u 52. minuti, Zrinjski dolazi do vodstva.

Nakon ubačaja iz kornera obrana Sarajeva loše reagira što koristi napadač gostiju Staniša Mandić i postiže svoj prvi gol u dresu Plemića.

Sarajevo nakon primljenog gola preuzima inicijativu, niže udarce iz kuta, ali ne uspijeva ozbiljnije ugroziti gol gostiju.

Susret je obilježilo i dosta nervoze. Sudac Elvis Mujić je pokazao čak 11 žutih kartona, a većinu su ih zaradili gostujući igrači, točnije njih osam.

Zrinjski je ovom pobjedom smanjio zaostatak za Sarajevom na šest bodova.

FK Sarajevo: Kovačević, Hebibović, Bekić (55. Velkoski), Lazić, Mujakić, Stanojević, Crepulja (74. Kapić), Rahmanović (82. Handžić), Halilović, Tatar, Ahmetović

HŠK Zrinjski: Brkić, Galić, Stojkić, Jakovljević, Gojković, Pezer (77. Perišić), Rustemović, Čirjak, Čurjurić, Stanić (70. Marković), Mandić (83. Bencun)