Zrinjski nadigrao i pobijedio Željezničar u Međugorju

Zrinjski je upisao novu pobjedu na zimskim pripremama. Izabranici Sergeja Jakirovića su u najjačoj provjeri do sada, bili bolji od sarajevskog Željezničara s rezultatom 2:1 u Sport centru u Međugoru.

Mostarce je u vodstvo doveo Rus Ivan Enin u 25. minuti nakon sjajne akcije i proigravanja Ćorluke. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu pala su dva pogotka, po jedan s obje strane.

Prvo je na 2:0 povisio Miljan Govedarica u 72. minuti nakon ubačaja iz kuta Filipa Arežine.

Pogodak za Željezničar postigao je Ermin Zec u 86. minuti.

Bila je to dobra provjera za oba premijerligaša koji sada ulaze u završni dio pripremama, a zadovoljniji nakon ovog susreta zasigurno može biti trener Plemića, jer njegova momčad je bila bolji protivnik veći dio susreta.

HŠK ZRINJSKI: Soldo (od 61. Varvodić), Ćorluka (od 61. Marušić), Jakovljević (od 61. Magdić), Krešić (od 61 Gačić), Bekić (od 61. Ibanez), Zlomislić (od 61. Trebotić), Enin (od 61. Ljubić, Filipović (od 61. Todorović), Bilbija (od 61. Arežina), Juranović (od 46. Govedarica), Ivančić (od 61. Mašić)

FK ŽELJEZNIČAR: Erić, Stevanović, Miletić, Ikić, Šehić, Čeliković, Bekrić, Bojo, Veselinović, Štilić, Lendrić.