Željezničar slavio protiv Zrinjskog u derbiju kola

HŠK Zrinjski Mostar izgubio je na gostovanju kod FK Željezničar rezultatom 1:0 u trećem kolu Premijer lige BiH.

Početak ovoga susreta obilježili su neredi na tribinama kada su gostujući navijači ušli na stadion. Zbog velikog propusta osiguranja došlo je do obračuna s domaćim navijačima, ali srećom sve se brzo završilo.

Bila je to tvrda utakmica u kojoj su domaći bili nešto opasniji, ali nijedna momčad nije ozbiljnije zaprijetila u prvom poluvremenu.

Utakmicu je obilježilo i loše suđenje jer su obje momčadi bile zakinute u nekoliko situacija.

Željezničar je do vodstva i pobjede od 1:0 došao u 58. minuti kada se u gužvi najbolje snašao Sulejman Krpić koji pogađa na oduševljenje publike.

FK Željezničar: Erić, Stevanović, A. Zec, Krpić, Stanić, Alispahić, Sadiković, Veselinović, Bojo, Osmanković, Sipović.

HŠK Zrinjski: Soldo, Gojković, Čurjurić, Čirjak, Zlomislić, Pezer, Stojkić, Lendrić, Jakovljević, Tičinović, Kadušić.