Young Boysi u dvije minute Dinamo ostavili bez Lige prvaka

GNK Dinamo Zagreb na punom je Maksimiru u uzvratnoj utakmici 4. pretkola Lige prvaka izgubio od Young Boysa rezultatom 1:2 (2:3).

Dinamo je u prvoj utakmici odigrao 1:1 na gostujućem terenu, ali to na svojem travnjaku nije uspio iskoristiti.

Zagrepčani su odlično ušli u utakmicu i već u 7. minuti poveli sjajnim pogotkom Izeta Hajrovića. Dani Olmo je odigrao povratnu loptu u šesnaestercu, a Hajrović je lako doveo Modre u vodstvo.

Dinamo je nakon vodstva smirio igru i vrebao priliku za kontre i polukontre, dok su gosti pokušavali stići zaostatak. U 31. minuti igru je ipak morao napustiti Ademi zbog ozljede, a na terenu ga je zamijenio Sušnjić.

U drugo poluvrijeme bolje  su ušli gosti koji su imali jednu ozbiljniju priliku odmah na početku – Hoarau je pucao glavom u izglednoj situaciji, ali nije dobro zahvatio loptu.

Gosti su nastavili napadati i u dvije minute zabili su dva pogotka. Prvo je u 64. minuti Leovac je srušio Assalea, Hoarau je zabio s bijele točke, a dvije minute kasnije Hoarau se ponovno upisao u strijelce nakon kornera i sve preokrenuo.

Young Boys: Von Ballomoos, Von Bergen, Sulejmani, Sow, Moumi Ngamaleu, Fassnacht, Wuthrich, Benito, Sanogo, Mbabu, Hoarau

Dinamo: Zagorac, Stojanović, Theophile-Catherine, Dilaver, Leovac, Ademi, Gojak, Olmo, Oršić, Hajrović, Gavranović