Vujanović: Nadigrani smo u svim elementima košarkaške igre

Podgorička Budućnost je u nedjelju navečer povela 11:0 protiv Široki Primorke i više se nije osvrtala sve do konačne 81:67 pobjede na Pecari.

Široki skoro pet minuta nije mogao postići koš i takvo katastrofalno otvaranje kasnije su u domaćem taboru označili kao ključno u trećem porazu viceprvaka BiH ove sezone.

Sve je odredio naš strašno loš ulazak u utakmicu. Kasnije smo ih skoro stigli, ali nismo se uspjeli potpuno vratiti u meč. Nadigrali su nas u svim segmentima”, rezimirao je utakmicu najbolji igrač Širokog ove sezone Boris Barać.

S njim se složio i trener Široki Primorke Damir Vujanović.

Pobijedili su nas u svim elementima košarkaške igre. Pripremili se za njih dobro, igrali smo tri prijateljske utakmice protiv njih i znali smo što nas čeka. Međutim, premekano smo ušli u utakmicu i nakon što smo otišli na onoliki minus bilo je teško se vratiti. I u treću četvrtinu ušli smo opet mekano, ponovo bez koncentracije i s puno promašenih zicera. Tu smo potrošili puno snage i kasnije smo jednostavno stali”, rekao je Vujanović te dodao:

Mi smo večeras odigrali jako lošu utakmicu, ali bez obzira na to Budućnost je zasluženo pobijedila jer nas je totalno nadigrala. Oni su po meni kandidat za Final Four, to sam tvrdio prije i tvrdim i sad, ali da je bio pravi pristup s naše strane drugačije bi bilo”, zaključio je.