Vitežani šokirali GOŠK u Gabeli

Nogometaši GOŠK-a razočarali su svoju publiku u današnjoj utakmici 5. kola Lige za opstanak odigravši na domaćem travnjaku mršavih 1:1 s već otpisanim Vitežanima, te samim time dodatno zakomplicirali borbu za opstanak.

U prvom poluvremenu nije viđen baš kvalitetan susret. Vrijedi izdvojiti priliku Soa koji se nije snašao iako je bio u dobroj poziciji pred golom gostiju iz Viteza, a na drugoj strani pokušao je Vukoja, međutim Kozić nije imao težak zadatak.

Već u trećoj minuti drugog poluvremena domaći su poveli. Mišić je ubacio iz kornera, a Rodin matirao Tirića za slavlje domaćih.

Gosti su ipak nisu predavali pa su u 75. minuti došli do izjednačenja. Strijelac je bio Vukoja.

Pet minuta kasnije Mišić je imao dobru priliku za domaće, ali gosti su se uspjeli obraniti.

Do kraja se mreže nisu tresle i ostalo je 1:1. GOŠK je sada na četvrtom mjestu Lige za opstanak sa 30 osvojenih bodova koliko ima i Sloboda, Čelik je iza njih sa 24 boda, dok je Vitez posljednjeplasirani sa samo devet prikupljenih bodova.