Momčad Širokog Brijega na startu nove premijerligaške sezone ostvarila je pobjedu rezultatom 2:0 nad Slobodom iz Tuzle.

Menalo je doveo “Plavo-bijele” u vodstvo u 18. minuti na asistenciju Krstanovića, a konačnih 2:0 postavio je Barišić pogotkom glavom nakon ubačaja Čabraje iz kornera početkom drugog poluvremena.

Nakon utakmice trener gostiju Vlado Jagodić čestitao je Širokom na zasluženoj pobjedi te istaknuo da je njegova momčad zaslužila barem pogodak nakon nekoliko izglednih prilika. S druge strane trener Širokog Brijega Goran Sablić čestitao je svojim igračima na vrlo važnoj pobjedi protiv dobrog protivnika, a nakon teških utakmica u okviru Europske lige.