Velika pobjeda MNK Hercegovine protiv prvoplasiranog Konjodora

Nakon poraza u Livnu protiv MNK Čulin Mlin, MNK Hercegovina je slavila u jako bitnoj utakmici protiv Konjodora.

Domaći su odlično otvorili susret pogotkom Ante Ljubića u 10. minuti. Gosti u 15. minuti uzvraćaju nakon pogotka Seada Ibrišimovića, ali slavlje nije dugo trajalo jer je Ante Ljubić u istoj minuti pogodio za novo vodstvo domaćih.

Pred kraj prvog poluvremena Hercegovina pravi veliki iskorak jer su posljednje 2 minute prvog poluvremena zabili 2 gola. Za 3-1 je zabio Darko Ivanković koji je u MNK Hercegovinu došao iz MNK Brotnja, dok je za 4-1 zabio mladi David Barbarić.

Ovaj put gosti odgovaraju golom u istoj minuti jer Sead Ibrišimović u zadnjim trenucima prvog poluvremena smanjuje na 4-2.

Drugo poluvrijeme otvaraju bolje gosti jer je ponovno zabio Ibrišimović, ovaj put za 4-3. U 28. minuti je crveni karton dobio gostujući igrač Senad Dervišević, MNK Hercegovina je to iskoristila na najbolji mogući način.

Ivan Jurišić je zabio za 6-3 Hercegovine

Prvo je za 5-3 zabio odlični Darko Ivanković, a za kraj prvog  seta, odnosno 6-3 , zabio je Ivan Jurišić.  Golijadi tu nije kraj jer su domaći zabili za 7-3 sjajnim golom Barbarića. Gosti su do kraja utakmice smanjili rezultat za konačnih 7-5.

MNK Hercegovina se ovom pobjedom zadržala na vrlo dobrom 3. mjestu dok iduće kolo na Pecaru dolazi MNK Sparta.