“Velićeva mlađarija” slavila u Domžalama!

HKK Široki WWin u Domžalama je slavio u prvom kolu ABA lige protiv Heliosa. Širokobriježani su pružili odličnu partiju i zasluženo slavili rezultatom 90:92.

Široki je već u samom startu dobro krenuo u utakmicu, te u prvoj četvrtini bio bolji rezultatom 21-24. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 41-40 u korist domaćina. U nastavku susreta domaćini su uspjeli povećati svoju prednost na 67:60, no prednost Heliosa istopila se u zadnjoj četvrtini kada Široki preokreće susret u svoju korist i na kraju zasluženo slavi s 90:92.

Najefikasniji kod Širokog bio je Pilepić s 19 poena, a odmah iza njega odličnu partiju pružili su Šakić sa 16 i Ramljak s 13 poena. Kod Heliosa najviše su zabili Prepelić i Darnley po 21, te Pašalić 20 poena.