Velež u dramatičnoj završnici nanio novi poraz Borcu

Nogometaši Veleža su u dramatičnoj utakmici nanijeli novi poraz momčadi banjalučkog Borca uz rezultat 2:1.

Utakmica odigrana na stadionu u Vrapčićima u sklopu 22. kola Premijer lige pružila je pregršt neizvjesnosti u drugom poluvremenu.

Mostarci su poveli u 65. minuti nakon što je Fajić ubacio u kazneni prostor gostiju, a bizaran autogol postigao je Janjičić.

A onda sama završnica susreta ponudila je pravu dramu. Nakon velike pogreške Maneva i vratara Bobića u 88. minuti, loptu je uzeo Goran Zakarić i pogodio za izjednačenje.

Ipak tribine u Vrapčićima su eskplodirale u sudačkoj nadoknadi. Ćivić je ubacio, a Nusmir Fajić pogađa za veliko slavlje Rođenih koji su tako nanijeli treći uzastopni poraz Banjalučanima.