Velež remizirao u Švedskoj

Nogometaši Veleža odigrali su neodlučeno 1:1 protiv Elfsborga u prvom susretu 3. pretkola Konferencijske lige igranom u srijedu navečer na Boras Areni u švedskom Borasu.

Mostarci su poveli u 33. minuti preko Slaviše Radovića koji se odlično snašao u gužvi u protivničkom kaznenom prostoru nakon kornera.

Samo dvije minute domaćini su izjednačili preko Pera Fricka nakon velike pogreške obrane ”Rođenih”.

U nastavku susreta mostarski klub je imao nekoliko izglednih prilika, no rezultat se nije mijenjao do kraja.

Uzvrat je na rasporedu za tjedan dana na sarajevskoj Grbavici.