Večeras finale malonogometnog turnira u Provu

Malonogometni turnir u Provu došao je do sam završnice koja će biti odigrana večeras. U finalu će od 21:30 sati sastati momčadi Bavarije i Knešpolja.

U polufinalnim susretima Bavaria, predvođena bh. reprezentativcima, je deklasirala Pink Panthera, dok je Knešpolje tijesno svladalo Provo Dobrič.

U prvoj utakmici momčad Bavarije je neočekivano lako pobijedila momčad Pink panther. Anel Radimilović otvara seriju pogodaka koju sa tri vezana pogotka nastavlja Nermin Kahvedžić. Goran Badalić smanjuje na 4:1 i sa tim rezultatom odlazimo u drugo poluvrijeme gdje Radimilović zabija još dva pogotka, a zatim jedan dodaje i Kahvedžić. Mreža Pink panthera se nastavlja puniti golovima Dražena Novoselca, Niaza Mulahmetovića te na kraju Nino Ljubić postavlja konačnih visokih 10:1.

Drugi susret je bio između domaće ekipe Provo-Dobrič i susjeda Knešpolje TT kabeli. Pred mnoštvom navijača s obje strane Josip Zelenika dovodi Knešpolje TT Kabele u vodstvo i to je sve što se golova tiče u prvom poluvremenu. U drugom Ante Marić izravnava rezultat, ali golom Ante Ćavara ponovno domaća ekipa igra sa golom zaostatka. Par minuta prije kraja opće oduševljenje domaćih navijača kada je Ante Marić zabio svoj drugi pogodak, ali slavlje nije dugo trajalo jer već u sljedećoj minuti David Zovko postiže pogodak i odvodi Knešpolje TT kabele u borbu za naslov.

U 20:30 igra se utakmica za 3. mjesto Provo Dobrič – Pink Panter
U 21:30 FINALNA utakmica za naslov Bavaria – Knešpolje TT kabeli

Nakon utakmice bit će dodjela pehara Pobjedniku, drugoplasiranoj i trećeplasiranoj ekipi. Nakon dodjele i par taktova Mozaik benda slijedi TOMBOLA gdje je glavna nagrada 300KM, te mnogobrojne druge nagrade i poklon paketi.