Varaždin nadigrao Zrinjski u Međugorju, utakmicu pratio i Zdravko Mamić

U sklopu priprema za drugi dio sezone u Međugorju su danas snage odmjerili HŠK Zrinjski i NK Varaždin, član 1. HNL.

Gosti su slavili 2:0, a sve je riješeno još u prvom dijelu.

Varaždin je poveo već u 16. minuti kada Glavina glavom pogađa nakon kornera.

Samo četiri minuta kasnije bilo je 2:0. Ovaj put strijelac je bio Džordžak nakon veoma lijepe akcije. Zrinjski je zatim zaprijetio preko Kunića, pa Ibaneza i Stojkića, no izostala je realizacija.

Drugo poluvrijeme donosi terensku incijativu Plemića, no bez konkretnih prilika. U 66. minuti uzvratili su i gosti, no pokušaj iz daljine brani golman Horkaš, piše Sportsport.ba.

Do kraja bez puno uzbuđenja i gosti su slavili 2:0.