Uvjerljiva pobjeda Širokog protiv Viteza

Favorizirana ekipa Širokog je u 9. kolu Lige H-B pobjedila ekipu Viteza s 21 gol razlike te ovom pobjedom potvrdila drugo mjesto na ljestvici.

Naime, utakmica između Širokog i Viteza se trebala odigrati u nedjelju u 14h, no dogodila se pomalo smješna situacija i ekipa Viteza je došla danas te je utakmica odigrana u 16h u Sportsko – rekreacijskom centru na Obilaznici u Širokom Brijegu.

Iako bez dvojice standardnih prvotimaca, Sliškovića i Mandića, ekipa Širokog je bez većih problema uspjela riješiti još jednu prepreku u ovoj sezoni. Na samom početku domaći se odvajaju na 6 golova razlike te već u ranoj fazi mogao se predvidjeti tko će biti pobjednik na kraju. Na odmor se otišlo rezultatom 14:7.

U nastavku širokobriježani ubacuju u višu brzinu te povećavaju gol razliku. U nastavku utakmice priliku su dobili i igrači koji inače imaju manju minutažu te su veoma dobro odradili svoj posao. Na kraju uvjerljiva pobjede mladih rukometaša Širokog rezultatom 34:13.

alt=

alt=

alt=

alt=

Kod ekipe Širokog najviše golova je postigao Ivan Lasić (8), dok su po 5 golova pridodali Mateo Gugić i Ivan Šaravanja. Kod gostiju najbolji pojedinci su bili Rajić s 3 te Lelić i Mlakić s po 2 gola.